www.worship-online.com

 
Wybór języka
Deutsch English Slovensky Polsky

Get Firefox
 
  Planetę naszą zamieszkuje ponad sześć (6) miliardów ludzi. Wszyscy urodziliśmy się wolnymi, niezależnie od tego, czy zostaliśmy zrodzeni w rodzinach chrześcijańskich, judaistycznych lub muzułmańskich; jesteśmy przeświadczeni, że nasze ludzkie cele są właściwie takie same. Większość spośród nas przynależy do jakiejś wspólnoty (grupy) religijnej i dąży do odnalezienia swego miejsca w danej wspólnocie (grupie) oraz odgrywania aktywnej roli w życiu i działaniach tejże wspólnoty (grupy).

Zbudowaliśmy ten serwis, by dopomóc każdemu z nas w odnalezieniu wspólnoty (grupy) o założeniach podobnych do tych, jakie ma wspólnota (grupa), do której przynależymy.

Jeśli Państwa wspólnota (grupa) nie została uwzględniona w tym serwisie, prosimy o dodanie jej danych, by przyjaciele mogli się o niej dowiedzieć.

Jeśli Państwo podróżują po świecie lub spędzają wakacje w sąsiednim miasteczku lub wsi, często docierają Państwo do miejca, które nie jest podobne do tego, co uważacie Państwo za swoje. Właśnie w tych miejcach chcemy Państwu pomóc w odnalezieniu spotkania, Służby Bożej, nabożeństwa lub Mszy Świętej (mogą Państwo używać innych nazw) według Państwa upodobania.

Prosimy, by czuli się Państwo oczekiwanymi goścmi na naszych stronach. Traktujmy się wzajemnie z szacunkiem i poszanowaniem godności, niezależnie od tego, skąd pochodzimy.
 
 
 Szukaj 
 
Prosimy wskazać miasto, obszar, ulicę, kod pocztowy lub nazwę szukanej wspólnoty:
 Szukaj wspólnotę 
 
 
Tu może się Pan/Pani dowiedzieć, kiedy odbywają się najbliższe: nabożeństwo, Służba Boża, Msza Święta lub spotkanie w następujących miastach (miejscowościach)?
, Cincinnati, Cedar Point, Lisbon, Winona, Bratislava, Frankfurt am Main, Hamburg, Košice, Lublin

 
Powered by
Kybernetika GmbH